Folie polipropylenowe BOPP metalizowane

TST Polipropylenowa folia dwuosiowo orientowana jest jednym z najczęściej używanych materiałów w przemyśle opakowaniowym. Dzięki swoim właściwościom znajduje zastosowanie do wytwarzania opakowań dla produktów spożywczych, np. ciastek, wyrobów czekoladowych, wafli, lodów, makaronu, chrupek, chipsów, przekąsek, pieczywa, a także do owijania pudełek herbaty, kawy, kosmetyków, płyt CD, DVD, kwiatów itp.

 

Folia BOPP odznacza się bardzo dobrą zgrzewalnością, korzystnymi właściwościami mechanicznymi oraz niską przepuszczalnością pary wodnej i substancji zapachowych.

 

Folia polipropylenowa może być drukowana zarówno metodą rotograwiurową jak i fleksograficzną. Może być używana jako monofolia jak również może być składnikiem laminatów powstałych w procesie laminowana metodą rozpuszczalnikową i bezrozpuszczalnikową. Opakowania na jej bazie używane są na poziomych HFFS i pionowych VFFS automatach pakujących. Szczelność opakowania można uzyskać poprzez zgrzewanie lub z opcjonalnie naniesioną warstwą cold seal'u.

 

Metalizowana folia polipropylenowa zgrzewalna po stronie niemetalizowanej, charakteryzująca się wysoką barierowością w stosunku do światła oraz do pary wodnej i substancji zapachowych.

 

TSM
- metalizowana folia polipropylenowa BOPP,
- jednostronnie aktywowana
- posiadająca doskonałą przyczepność metalu po stronie aktywowanej
- posiadająca niską temperaturę zgrzewu
- posiadająca doskonałe własności barierowe (para wodna, zapach)

 

Pobierz specyfikację

 

 

 

Sprzedawany produkt posiada dopuszczenie do kontaktu z żywnością i jest stosowany przez wielu odbiorców w całej Europie.

Alupol Films Sp. z o.o.

ul.Gospodarcza 18, 32-600 Oświęcim, Polska

tel.: +48 32 324 57 41

alupolfilms@grupakety.com

Wyszukaj w serwise